500C202T450CJ2D
CAP ALUM 2000UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
500C202T450CJ
500C202T450CJ2D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 500C202T450CJ2D, 2000 µF kapasitansı ve 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial yapılı, vida terminalli (screw terminals) chassis montaj türü ile tasarlanmıştır. -40°C ile 95°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 5000 saatlik ömür özellikleri bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, yüksek gerilim devreler, motor kontrolü ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V