500C172T200AJ2B
CAP ALUM 1700UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
500C172T200AJ2B
500C172T200AJ2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 500C172T200AJ2B, 1700µF kapasitansı ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şase montajı için vida terminal bağlantısı ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 95°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 120Hz'de 63.9mOhm ESR değerine sahip olup, 5.4A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V