500C133U075DC2B
CAP ALUM 13000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
500C133U075DC2B
500C133U075DC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 500C133U075DC2B, 13000 µF kapasitansına ve 75V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi screw terminal paketlemesi ile gelen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi garantisi vardır. -40°C ile 95°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Chassis mount konfigürasyonu ile güç kaynakları, frekans filtrasyonu, geçici enerji depolanması ve EMI/RFI gürültü süzme uygulamalarında tercih edilir. Toleransı -10%, +75% dir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V