500BXC68M18X40
CAP ALUM 68UF 20% 500V RADIAL
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
500BXC68M
500BXC68M18X40 Hakkında
Rubycon 500BXC68M18X40, 68 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipinde tasarlanan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama alanlarında kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarında yer alan bu komponentin polar yapısı doğru kutuplama gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V