500BXC33MEFC16X31.5
CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL
Seri / Aile Numarası
500BXC33MEFC
500BXC33MEFC16X31.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500BXC33MEFC16X31.5, 33 µF kapasitanslı ve 500V voltaj derecelendirilmiş radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransta üretilen bu kondansatör, 105°C'de 12000 saat ömür süresi garanti etmekte ve -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışmaktadır. Radial, Can paket tipinde tasarlanmış olan komponent, through-hole montaj yöntemi ile PCB'ye doğrudan entegrasyon sağlamaktadır. 100 kHz'de 700 mA ve 120 Hz'de 280 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek voltaj uygulamalarında kararlı performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V