500BXC10MEFC12.5X20
CAP ALUM 10UF 20% 500V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
500BXC10MEFC
500BXC10MEFC12.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500BXC10MEFC12.5X20, 10 µF kapasitansı ve 500V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C'de 12000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, through-hole montaj türünde, 100 kHz'de 320 mA ve 120 Hz'de 96 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V