500103U100DC2B
CAP ALUM 10000UF 100V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
500103U100DC2B
500103U100DC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 500103U100DC2B, 10000 µF kapasitansına ve 100V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 95°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 95°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Polar yapısı nedferdinim, doğru polaritesi ile bağlanması gerekmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 95°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 95°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V