4SVP560M
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
4SVP560M
4SVP560M Hakkında
Panasonic 4SVP560M, 560µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 4V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, düşük 13mΩ ESR değeri sayesinde yüksek frekans anahtarlama devreleri, güç kaynakları ve ses sistemlerinde etkindir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi vermektedir. ±20% kapasite toleransı ile radial can SMD paketinde sunulan bileşen, 100 kHz'de 4.52A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.52 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 226 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V