4SEV470M6.3X8
CAP ALUM 470UF 20% 4V SMD
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
4SEV470M
4SEV470M6.3X8 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 4SEV470M6.3X8, 470 µF kapasitanslı, 4V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketlemesi ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standartlarına uyumludur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömürlü tasarımı bulunmaktadır. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 240 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 200 mA @ 120 Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V