4SEPC560MX+TSS
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
4SEPC560MX
4SEPC560MX+TSS Hakkında
Panasonic 4SEPC560MX+TSS, 560 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 4V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, 7 mOhm düşük ESR değerine ve 5000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial can paketinde sunulan kondansatör, -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 100 kHz'de 6.1 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile standart hassasiyette üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 305 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V