4N33300W
OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 6DIP
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
4N33
4N33300W Hakkında
4N33300W, onsemi tarafından üretilen 5.3kV izolasyonlu optikouplidir. Darlington transistör çıkış yapısı ile tasarlanmış olan bu komponentin bir adet kanalı vardır. 80 mA maksimum giriş akımı ve 150 mA çıkış akımı kapasitesi ile çalışır. Giriş akımına (10 mA'da) göre 500% minimum akım transfer oranına sahiptir. 5 µs açılış ve 100 µs maksimum kapanış süresi özellikleriyle hızlı anahtarlama işlemleri gerçekleştirebilir. Maksimum 30V çıkış gerilimi ile çalışabilen komponentin doyum gerilimi 1V'tur. Giriş için 1.2V tipik forward gerilimi gereklidir. -55°C ile +100°C arası sıcaklık aralığında çalışır. 6-DIP through-hole paketinde sunulan bu komponentin üretimi sonlandırılmıştır. İzolasyon gerektiren endüstriyel kontrol, motor sürüş ve güç yönetim uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 80 mA
Current - Output / Channel 150mA
Current Transfer Ratio (Min) 500% @ 10mA
Number of Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Output Type Darlington with Base
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 6-DIP
Turn On / Turn Off Time (Typ) 5µs, 100µs (Max)
Vce Saturation (Max) 1V
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.2V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 30V