48CTQ060S
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
48CTQ060S
48CTQ060S Hakkında
48CTQ060S, Vishay tarafından üretilen 60V Schottky diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonda tek çift diyot içeren bu bileşen, Surface Mount teknolojisine uygun TO-263 (D²Pak) paketinde sunulur. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 610mV ileri gerilim düşümü ile güç yönetimi, anahtarlama ve RF uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı, düşük ters sızıntı akımı (2mA @ 60V) ve 500ns'den hızlı iyileşme zamanı ile karakterizedir. Dikkat: Bu ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 20 A