48.52.7.012.0050SPA
RLY INTERFACE MOD DPDT 8A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
48.52.7.012.0050SPA Hakkında
Finder Relays tarafından üretilen 48.52.7.012.0050SPA, DPDT (2 Form C) kontaklı genel amaçlı güç rölesıdır. 12VDC bobini ile 41 mA'de çalışan bu röle, maksimum 8A anahtarlama kapasitesine ve 400VAC geçiş gerilimi derecelendirilmesine sahiptir. Non-latching coil tipi ile anında kontrol sağlayan röle, 12 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. Gümüş-nikel kontakt malzemesi ile AgNi temas yüzeyine dolayısıyla güvenilir elektriksel bağlantı sunmaktadır. DIN ray montajına uygun vida terminal bağlantısı ile sağlanan röle, entegre diyot ve aydınlatlı gösterge özelliklerine sahiptir. -40°C ile +70°C arasında çalışabilir. Endüstriyel otomasyon, makine kontrolü ve elektrik şalteme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 41 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 8 A
Features Diode, Lighted Indicator
Mounting Type DIN Rail
Must Operate Voltage 8.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 12 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 12 ms
Switching Voltage 400VAC - Max