479LBB016M2DH
CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
479LBB016M2
479LBB016M2DH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 479LBB016M2DH, 47000µF kapasitansına ve 16V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans aralığında çalışır. 17.64mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 120Hz'de 6.79A ve 10kHz'de 8.4875A ripple akım kapasitesi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sıcaklık aralığına ve 85°C'de 3000 saatlik ömür belirtişine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, süzgeç devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17.64mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.4875 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V