478SAK6R3M
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
478SAK6R3M
478SAK6R3M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 478SAK6R3M, 4700µF kapasitansı ve 6.3V nominal gerilimi ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 120mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 1.38A ve 10kHz'de 1.587A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan genel amaçlı bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.587 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V