478RZM016M
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
478RZM016M
478RZM016M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 478RZM016M, 4700µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 92mOhm ESR değerine ve 74mOhm impedansa sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 120Hz
Impedance 74 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V