478LMB063M2ED
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
478LMB063M2ED
478LMB063M2ED Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 478LMB063M2ED, 4700µF kapasitansa ve 63V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömrü vardır. 120Hz'de 105.821mOhm ESR (eşdeğer seri direnci) ve ±20% toleransı bulunmaktadır. 10kHz'de 3.5125A, 120Hz'de 2.81A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve diğer endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 105.821mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5125 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V