478LBB035M2CC
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
478LBB035M2
478LBB035M2CC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 478LBB035M2CC, 4700 µF kapasitansına ve 35V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile PCB'ye monte edilir. ±20% tolerans ile standart elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve depolama uygulamalarında kullanılır. 88.18 mOhm ESR değeri ile düşük seri direncine sahiptir. Maksimum 3 A ripple akım kapasitesi (10 kHz) ile, 3000 saatlik ömrü 85°C'de devam eder. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88.18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.025 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V