478LBB035M2BD
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
478LBB035M2BD
478LBB035M2BD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 478LBB035M2BD, 4700 µF kapasitansa ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 88.18 mOhm ESR değeri ve 3000 saat ömür garanti (85°C'de) ile güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına, 10 kHz'de 3.0125 A ripple current kapasitesine ve ±20% toleransına sahiptir. Through-hole montajı için uygun olup, genel endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88.18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0125 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V