478LBA100M2EG
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
478LBA100M2EG
478LBA100M2EG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 478LBA100M2EG, 4700µF kapasitansı ve 100V voltaj derecelemesi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye kolayca takılabilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 70.55mOhm ESR değeri ile düşük frekans (120Hz'de 4.3A) ve yüksek frekans (10kHz'de 5.375A) ripple akım kapasitelerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70.55mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.375 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V