477ULR016MFH
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Seri / Aile Numarası
477ULR016MFH
477ULR016MFH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477ULR016MFH, 470µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 16V rated voltaj ile çalışan bu Through Hole montajlı komponent, decoupling uygulamalarında kullanılır. 11mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sunar. -55°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 5.1A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 255mA ripple current toleransına sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, anahtarlanmış güç kaynakları, analog devrelerde filtre ve dekoplaş uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Decoupling
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V