477TTA100M
CAP ALUM 470UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
477TTA100M
477TTA100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477TTA100M, 470 µF kapasitansına ve 100V rated voltajına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilen bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 353mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri taşır. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanır. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve analog elektronik uygulamalarında kullanılır. 960mA @ 120Hz ve 1.3248A @ 50kHz ripple akımı kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 353mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3248 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 960 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V