477RZM050M1815
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
477RZM050M1815
477RZM050M1815 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477RZM050M1815, 470µF kapasitanslı ve 50V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında 3000 saat ömür süresi garantilemiştir. ESR değeri 423mOhm @ 120Hz ve ripple current kapasitesi 830mA @ 120Hz ile 1A @ 100kHz arasında değişir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile AC filtrelemeleri, güç kaynakları, ses amplifikaslı cihazlar ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V