477LMX250M2EC
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
477LMX250M2
477LMX250M2EC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477LMX250M2EC, 470µF kapasitansına ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket türü ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömrü garanti eder. 120Hz'de 529.1mOhm ESR değeri ve ±20% toleransa sahiptir. 50kHz'de 2.396A, 120Hz'de 1.63A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç desteği, filtrelem ve enerji depolama işlevleri için kullanılır. Endüstriyel ekipmanlar, amplifikatörler, güç kaynakları ve audio sistemleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.396 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V