477LMX250M2CF
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
477LMX250M2CF
477LMX250M2CF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477LMX250M2CF, 470µF kapasitanslı, 250V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömrü garantiler. 120Hz'de 529.1mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayan komponent, 120Hz'de 1.61A ve 50kHz'de 2.3667A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan through-hole montaj tipine sahip polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3667 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V