477LMU400M2EH
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
477LMU400M2EH
477LMU400M2EH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477LMU400M2EH, 470 µF kapasitansa ve 400 V devre gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj türü ile panel ve PCB uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında hizmet verir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Düşük frekansda (120 Hz) 1.67 A, yüksek frekansda (100 kHz) 2.4549 A ripple akım toleransı ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yer alır. Bileşen kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 705.47mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4549 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V