477LMU250M2EC
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
477LMU250M2EC
477LMU250M2EC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477LMU250M2EC alüminyum elektrolitik kondansatördür. 470 µF kapasitans değeri, 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in yapısıyla through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile sağlanır. 120Hz'de 352.737mOhm ESR değeri ve 1.4A (120Hz), 2.058A (100kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel endüstriyel elektronik uygulamaları, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. Ürün durumu itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 352.737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.058 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V