477LBA200M2CD
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
477LBA200M2
477LBA200M2CD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477LBA200M2CD, 470 µF kapasitanslı, 200V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in kutuya sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 529.11 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de düşük empedans sağlar. Ripple current yeteneği 120 Hz'de 1.91 A, 10 kHz'de ise 2.8077 A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme, dekouplaj ve AC uygulamalarında kullanılır. Endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 529.11mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8077 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V