477BPS016M
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
477BPS016M
477BPS016M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477BPS016M, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipine uygun olan bu kondansatör, 16V nominal voltajda çalışmaktadır. Audio uygulamaları için tasarlanmış olan bileşen, -40°C ile 85°C arasında stabil performans gösterir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 776mOhm olup, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 485mA, 50kHz'de 722.65mA'dir. Bi-polar polarizasyon özelliği ve ±20% toleransı ile ses uygulamaları, güç kaynakları ve filtre devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 776mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 722.65 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 485 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V