477BPA025M
CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
477BPA025M
477BPA025M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 477BPA025M, 470 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışan bu axial tipi bileşen, ses frekans uygulamalarında (audio) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garanti etmektedir. 120 Hz'de 706 mOhm ESR değerine sahip olup, 50 kHz'de 990.85 mA ve 120 Hz'de 665 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj özelliği sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. Bi-polar polarizasyon karakteristiği nedeniyle AC uygulamalarında da uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 706mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 990.85 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 665 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V