476UVK050MGE
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
476UVK050MGE
476UVK050MGE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476UVK050MGE, 47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 4.94Ohm ESR değerine sahiptir. 125°C'de 1500 saatlik ömür süresine sahiptir. 270mA ripple akım kapasitesi (10kHz) ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı devre tasarımlarında kullanılır. Surface mount paketi nedeniyle yoğun PCB'lere entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.94Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 270 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V