476TTA450MRZ
CAP ALUM 47UF 20% 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
476TTA450MRZ
476TTA450MRZ Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476TTA450MRZ, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Axial montaj tipine sahip bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi vermektedir. ESR değeri 120Hz'de 8.8184 Ohm olup, 120Hz'de 300 mA ve 50kHz'de 459 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve decoupling devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.8184Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 459 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V