476TMA450M
CAP ALUM 47UF 20% 450V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
476TMA450M
476TMA450M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476TMA450M, 47µF kapasitanslı, 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket türü ile Through Hole montajı destekleyen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 8.818Ohm ESR değerine, 120Hz'de 220mA ve 50kHz'de 440mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel elektronik, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.818Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 440 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V