476RZM050M
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
476RZM050M
476RZM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476RZM050M, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ve ±20% toleransla genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial yerleşim tipine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 4.233 Ohm ESR değeri ve 1.68 Ohm impedans ile güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel sinyal işleme devrelerinde uygulanır. Through-hole montajı için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.233Ohm @ 120Hz
Impedance 1.68 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V