476LBA450M2BC
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
476LBA450M2BC
476LBA450M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476LBA450M2BC, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu kondansatör, -25°C ile +85°C arasında güvenli bir şekilde çalışır. 120Hz'de 7.05Ω ESR ve 460mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü (85°C'de) uygulanması gereken standart elektrolytik kondansatör işlevlerinde özellikle değerlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.05474Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V