476KFM400MRV
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
476KFM400MRV
476KFM400MRV Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476KFM400MRV, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilime sahip bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arasında) çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış olan ürün, 10.000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir performans sağlar. ±20% toleranslı kapasitans değeri, 7.05Ω ESR ve yüksek frekans ripple akım kapasitesi (100 kHz'de 795 mA) ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bir kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolay entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.0547Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 397.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V