476CKR050M
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
476CKR050M
476CKR050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476CKR050M, 47 µF kapasitesi ve 50 V nominaj voltajına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2.822 Ohm ESR değeri ile 120 Hz frekansında çalışır. 100 kHz'de 414 mA ripple akım dayanımına sahip olan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömürlü tasarımla sunulur. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre uygulamaları ve diğer dc/dc converter devreleri gibi genel amaçlı elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.822Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 414 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V