476CKH100M
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
476CKH100M
476CKH100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476CKH100M, 47µF kapasitansına ve 100V voltaj derecelendirilmesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 2.822Ohm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığı aralığında çalışabilen, 2000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 644mA ripple akım kapasitesi ile 100kHz'de stabil performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.822Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 644 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V