476CKH025M
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
476CKH025M
476CKH025M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 476CKH025M, 47µF kapasitansa ve 25V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans, 4.9383Ohm ESR değeri ve 100mA @ 120Hz ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalar, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.9383Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V