475MXH220MEFCSN35X30
CAP ALUM 220UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
475MXH220MEFCSN35X30
475MXH220MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 475MXH220MEFCSN35X30, 220 µF kapasitansı ve 475V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 1.862 A ve 120 Hz'de 1.33 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.862 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V