475MXH180MEFCSN30X30
CAP ALUM 180UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
475MXH180MEFCSN
475MXH180MEFCSN30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 475MXH180MEFCSN30X30, 180 µF kapasitansı ve 475 V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türünde tasarlanmış olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığına sahiptir. 10 kHz'de 1.666 A ve 120 Hz'de 1.19 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, motorlar ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V