475MXH180MEFCSN25X40
CAP ALUM 180UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
475MXH180MEFCSN
475MXH180MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 475MXH180MEFCSN25X40, 180 µF kapasitesi ve 475 V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.736 A ve 120 Hz'de 1.24 A ripple akım değerleriyle genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.736 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V