475MXH100MEFCSN25X25
CAP ALUM 100UF 20% 475V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
475MXH100MEFCSN
475MXH100MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 475MXH100MEFCSN25X25, 100 µF kapasitans değerine sahip 475V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de çalışabilir. ±20% tolerans ile -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında stabil performans gösterir. 10 kHz'de 1.162 A, 120 Hz'de 830 mA ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.162 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V