475CKS450M
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
475CKS450M
475CKS450M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 475CKS450M, 4.7 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through hole tasarımı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür özelliğine (85°C'de) sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 70.547 Ohm olup, ripple current kapasitesi 100 kHz'de 187.5 mA, 120 Hz'de 75 mA'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70.547Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 187.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V