475CKR050M
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
475CKR050M
475CKR050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 475CKR050M, 4.7 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 35.274 Ohm ESR değeri ile düşük frekanslı devrelerde 50 mA, yüksek frekanslı uygulamalarda 115 mA ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömürlü tasarımdır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Power supply filtreleme, ses devrelerine ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35.274Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V