475CKE450MLN
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
475CKE450M
475CKE450MLN Hakkında
475CKE450MLN, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4.7 µF kapasitans değeri ile 450V rated voltaj seviyesinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ve -25°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında dayanıklılık gösterir. Through hole montaj tipine sahip olup, 70.547 Ohm ESR değeri ile ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sağlar. 120 Hz'de 32 mA ripple current toleransı vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70.547Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V