475AVD050MDR
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
475AVD050MDR
475AVD050MDR Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 475AVD050MDR, 4.7µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu SMD bileşeni, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 42.33Ohm ESR değeri ve 1.52 Ohm impedans ile düşük frekans ripple current uygulamalarında 42.5mA kapasitesi bulunmaktadır. Radial, Can - SMD paket türünde sunulan bileşen, ±20% tolerans ile standartlaştırılmıştır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile devreye entegre edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42.33Ohm @ 120Hz
Impedance 1.52 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 42.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V