475AVD035MCR
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
475AVD035MCR
475AVD035MCR Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 475AVD035MCR, 4.7 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V voltaj derecelendirilmesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür sunmaktadır. 42.33Ohm ESR değeri (120Hz'de) ve 1.8Ohm empedansı ile sinyal filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu ve EMI süzgeçlemesi gibi uygulamalarda kullanılabilir. 40mA ripple akım kapasitesi (120Hz) ve ±20% toleransı bulunmaktadır. Radial kutulu SMD paket türünde sunulmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42.33Ohm @ 120Hz
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V