450WA2R2MEFC10X9
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450WA2R2MEFC
450WA2R2MEFC10X9 Hakkında
Rubycon 450WA2R2MEFC10X9, 2.2 µF kapasitansli, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi through-hole montaj yapısıyla tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisiyle 85°C sıcaklıkta çalışabilir. -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 43.5 mA, 120 Hz'de 29 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devreler içinde geniş kullanım alanı bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V