450VXS180MEFC30X30
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450VXS180MEFC
450VXS180MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXS180MEFC30X30, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltaj ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans içerisinde tasarlanmıştır. Bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür sertifikası bulunmaktadır. Yüksek frekansta 1.82 A @ 10 kHz ve düşük frekansta 1.3 A @ 120 Hz ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V